Skontaktuj się z naszym doradcą 61 8107 513

o firmie

EWPA

Firma EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o. o. powstała w 1989 r w Poznaniu.

Początkowo siedziba firmy znajdowała się w wynajętych pomieszczeniach biurowych w centrum miasta a w 1994 przeniosła się do własnego zakładu znajdującej się w Komornikach. Obecnie nasza siedziba to ponad 10 000 m², wraz z halami serwisowymi i magazynowymi, biurami, placem ekspozycyjnym i parkingami. Ulokowani jesteśmy w uprzemysłowionej części aglomeracji poznańskiej w najbliższym sąsiedztwie autostrady A 2 i trasy nr 5.

Od samego początku głównym zakresem działalności była branża maszyn budowlanych;

  • sprzedaż zarówno na rynku Polskim jak i export (np.:UE, Irak, Kazachstan, Rosja, Ukaraina, Białoruś, Rumunia, Turcja, USA, Meksyk, Wenezuela)
  • naprawy, remonty, części zamienne – liczne autoryzacje, wyszkolony personel, nowoczesne wyposażenie

Od początku działalności związani jesteśmy z marką Honda Power oraz ze światowym liderem w produkcji maszyn do zagęszczania gruntu - firmą BOMAG. Na terenie zachodniej Polski jako autoryzowany dealer reprezentujemy koncern TEREX z zakresu Compact Equipment. Na przestrzeni lat bardzo dynamicznie rozwinął się dział dźwigów, dołączyły do niego takie marki jak: TEREX Demag, niemiecki producent dźwigów zakabinowych ATLAS oraz czeski producent ĆKD.

W naszym regionie reprezentujemy także niemieckiego producenta walców ATLAS Weyhausen.

W tym roku podpisaliśmy umowę z producentem ładowarek teleskopowych MERLO, na reprezentacje w segmencie budowlanym w zachodniej części Polski.

Dysponujemy także bardzo dobrym zapleczem technicznym umożliwiającym fachowy serwis maszyn różnego rodzaju. Nasi mechanicy zapewniają pomoc i szybką obsługę. Auta serwisowe obsługują,  również maszyny pracujące w terenie. Magazyn  posiada  szeroki asortyment części zamiennych oraz akcesoriów. Poprzez podnoszenie jakości i coraz większy zakres usług  staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług.

Dynamika rozwoju, fachowość, rzetelność oraz profesjonalizm naszej firmy został wielokrotnie doceniony przez szereg instytucji branżowych i finansowych. Posiadamy paręnaście certyfikatów, wyróżnień i nagród potwierdzających przynależność naszej firmy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju.

 

 


ul. Poznańska 152,
62-052 Komorniki k. Poznania

Odwiedź także:


realizacja: Studio Fabryka