Skontaktuj się z naszym doradcą 61 8107 513


BOMAG BPR 35/60 D

Zapytaj o ofertę
Waga: 220 kg
Silnik: Hatz 1B20
Moc silnika : 3,1 KW
Siła wymuszająca : 35 kN
Szerokość robocza: 600 mm
Częstotliwość: 80 Hz
Predkość robocza : 27 m/min
Zbiornik paliwa: 3 l

 

Zagęszczarki rewersyjne oferowane firmę BOMAG używane są głównie przy budowie dróg, ulic, torów, przy wypełnieniach w wykopach, przy budowie kanałów, a także w pracach brukarskich. 

Maszyny te poruszające się w dwóch kierunkach – przód/tył, są specjalnie skonstruowane w celu zagęszczania gruntu na ograniczonych obszarach.

Nowa koncepcja urządzenia wzbudzającego zapewnia zagęszczarkom rewersyjnym doskonałe właściwości manewrowania i bardzo dobrą zdolność pokonywania wzniesień. W maszynach nowej generacji zastosowano pełną pokrywę ochronną, która chroni przed awariami spowodowanymi przez uszkodzenia zewnętrzne.

Zagęszczarki rewersyjne klasy wydajności do 35 kN to bardzo lekkie maszyny z rodziny BOMAG BPR, ważące do 250 kg. Mimo niewielkiej masy te modele zapewniają wysoką wydajność zagęszczania i są szczególnie przydatne do lekkich robót ziemnych, do brukowania ulic czy napraw oraz do utwardzania małych powierzchni i obszarów brzegowych podczas asfaltowania. Wyposażone zarówno w silniki wysokoprężne, jak i benzynowe. Silniki te zapewniają wysoką żywotność przy niskich kosztach eksploatacji. Jednodźwigniowy układ sterowania zapewnia łatwą i precyzyjną obsługę przy równocześnie niskich drganiach zespołu dłoń ramię i wysokim bezpieczeństwie obsługi.

Pliki do pobrania:

Złóż zapytanie

Przedmiot zapytania: BOMAG BPR 35/60 D
Nie wypełniono wszystkich wymaganych pól.
Zapytanie zostało wysłane, dziękujemy.

ul. Poznańska 152,
62-052 Komorniki k. Poznania

Odwiedź także:


realizacja: Studio Fabryka